GFI VE TELEFLEX-GFI/AG LPG

Teleflex-GFI LPG Dönüşüm Sistemleri

Yeni nesil enjektörlü araçlarda üstün başarı sağlayan ve 0 km araçlarda yaygın olarak kullanılan GFI LPG Sistemleri montajı, Ankara'da High Power Garaj'da!

Bunun yanı sıra,Teleflex marka lpg sistemlerininde özel servisliğini,garantisi bitmiş araçların bakım onarım ve arıza tamiri işlemlerini yapmaktayız.

Avrupa 'da ve dünyada yaklaşık 1970 yılından beri kullanılan Teleflex GFI, Volvo, Subaru, Citroen, Cadillac ve birçok marka tarafından fabrikasyon montaj olarak tercih edilmektedir.

2006 yılında Volvo CNG li sıfır otomobillerini TeleflexGFI ürünlerini kullanarak piyasaya sunmuştur. Cadillac 3 yıl garantili olarak sıfır araçlarına Teleflex GFI montajını yapmaktadır. İngiltere'de ve Almanya' da Citroen TeleflexGFI kullanarak sıfır araç satmaktadır. Türkiye' de benzinli olarak üretilen Ford Transit'ler İngiltere ve Yunanistan' da Teleflex GFI sistemleri kullanılarak LPG ye dönüştürülmektedir. Teleflex GFI LPG Dönüşüm sistemleri dünyanın en kaliteli yakıt tasarrufu sağlayan ekipmanıdır.

Önceleri Teleflex-GFI markası adı altında Hollanda'da üretilen ve Teleflex şirketler grubuna ait olan marka, 2011 yılı itibari ile IMPCO Technologies BV Şirketi tarafından satın alınmıştır. Satın alma işlemine Teleflex GFI, AG, Koltec Necam markaları da dahil edilmiştir. IMPCO Technologies BV Şirketi, Fuel Systems Solutions Group'un bir parçasıdır. Satın alma işlemi sonrası Teleflex-Gfı markası zamanla isim değiştirmiş ve GFI ismi ile satılmaya devam etmiştir.

Fuel Systems Solutions bir Amerikan holdingidir ve IMPCO Technologies’in (Santa Ana / ABD’de yerleşik) ve BRC Srl’nin (Cherasco / İtalya’da yerleşik) sahibidir. GFI LPG Sistemlerinin şuan TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ 2A MÜHENDİSLİKTİR.

Kampanyalar ve ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen 0312 278 13 99 numaralı telefonumuzdan irtibata geçiniz.