Şirket Profili

HIGH POWER GARAJ (olgun otomotiv)

1970 li yıllarda kurulan OLGUN OTOMOTİV’in bir kolu olan HIGH POWER GARAJ olarak, otomotiv sektöründeki 40 yılı aşkın tecrübemiz, bu süreçte edindiğimiz tecrübe ve hizmet kalitemizle Ankara’da oto tamir ve bakım sektörüne getirdiğimiz butik servis anlayışıyla siz değerli müşterilerimize en hızlı ve hesaplı servis hizmetini vermeye çalışıyoruz.

Bünyesinde sahip olduğu profesyonel kadrosunun yanı sıra araçlarınıza uygulanan tüm işlemler esnasında kontrollerin bizzat makina mühendisi tarafından yapıldığı servis olma özelliğini de bulundurmaktan gurur duymaktayız.

SUBARU, HONDA marka araçlar başta olmak üzere marka model fark etmeksizin sahip olduğunuz tüm araçlara; Mekanik, rutin bakım-onarım, kaporta, boya, araç yenileme, mini onarım, yedek parça tedariği, LPG montajı ve LPG li araçlarınızın kalibrasyon, filtre değişimi ve onarım hizmetlerini vermekteyiz.

Yoğun iş temposu nedeniyle vaktini araçlarının bakım ve onarımına ayıramayan müşterilerimiz için VIP Vale hizmeti de vermekteyiz. Araçlarınız adreslerinizden alınıp yine iş bitiminde adresinize temizliği de yapılarak teslim edilmektedir.

Araçlarınız servisimizde hizmet alırken siz değerli müşterilerimizde işin her noktasında istediğiniz takdirde bilgilendirilmektesiniz. High Power Garaj'da yapılan hiçbir işlem sonrası karşınıza sürpriz fatura çıkmaz, araçlarınıza yapılacak her işlem öncesi teyidiniz alınır ve işleme sizin teyidiniz neticesinde devam edilir.