Hasar Onarım

Hasar Onarım MerkeziHIGH POWER GARAJ hasar onarım merkezi hasarlı araçların zaman kaybı olmadan kusursuz bir işçilikle onarılıp en kısa sürede teslim etmeyi amaçlar. Sigorta firması uygun gördüğünde parça tedarik tarafımızca yapılıp gün içersinde onarım başlamakta ve 10-15 gün süren işlemler servisimizde 2-3 günde bitirilmektedir.Servisimizde mini onarım ve mobil parça onarımı da yapılmaktadır.

Tüm sigorta firmalarının işlemleri yapılmakta, hasar dosyası açılmakta ve takip edilebilmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ve esnek çalışma saatlerimizle mümkün olan en kısa zamanda araçları onarıp pasta cilası ve temizliği yapılmış bir şekilde teslim etmekteyiz. Böylece müşteriler için önem arz eden araçlarını kusursuz bir şekilde tertemiz teslim etmekte ve zamanlarını kazandırmaktayız.

 

Parça Tedarik

Anlaşmalı olduğumuz büyük toptan parça tedarikçilerimiz ile orjinal parçalar zaman kaybetmeksizin gün içerisinde elimize ulaşmaktadır. Kargodan gelirken yaşanılan yanlış veya hasarlı parça riski ortadan kalkmaktadır. Parçanın tedarik aşaması aracın onarımında minimum 5-6 gün kazandırmaktadır.

Mini Onarım

Küçük hasar ve göçüklerin özel aparat ve işlemlerle onarılmasıdır . Belli limitlerdeki vuruk ,dolu hasarı vs onarımı servisimizde yapılmaktadır.

Mobil Parça Onarımı

Araçta belli limitlere kadar hasar görmüş tampon, far, jant, boru, radyatör, plastik aksam, deri ve kumaş döşeme gibi parçaların özel teknik ve işçilik ile onarılmasıdır.

Servisimiz, kaskolu kaskosuz, sigortalı sigortasız, ticari veya hususi, marka ve model ayrıt etmeksizin, müşteri memnuniyetinden ve kaliteden ödün vermeden tüm araçların hasar onarım işlemlerini başarıyla yapmayı hedeflemiş, bu yönde çalışmalarını teknolojik ekipman ve eğitimli personeliyle sürdürmektedir.